Porażka na początek sezonu

W rozegranym 29 sierpnia spotkaniu w ramach 1. kolejki warszawskiej VI ligi okręgowej orlika gr.5 nasza drużyna U-11 przegrała u siebie z drużyną FC Płochocin 2005, 3:4. Bramki dla naszego zespołu strzelili: Adam Szlaga x2 i Oliwier Szewczyk.

Pierwsze minuty spotkania należały wyraźnie do drużyny z Płochocina, jednak groźną akcję nasi rywale przeprowadzili dopiero w 5. minucie, kiedy to rywale mieli sytuacje sam na sam z bramkarzem. Czujny w bramce był Staniaszek, który uratował nasz zespół przed stratą gola. Minutę później na bramkę rywali strzelał Adam Szlaga, jednak jego strzał obronił bramkarz. Kilka minut później rywale wyszli na prowadzenie. Po stracie gola nasza drużyna przejęła inicjatywę oddając wiele strzałów na bramkę, jednak bramkarz bronił wszystkie strzały naszych zawodników. W ostatniej akcji pierwszej z czterech połów, Adam Szlaga doprowadził do remisu.

W drugiej połowie pierwsze minuty spotkania należały do naszej drużyny. W 23. minucie rywale mieli sporo szczęścia, ponieważ dwa razy na bramkę strzelał Adam Szlaga, a piłkę dwukrotnie lądowała na słupku. Słowa: "Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić" sprawdziły się niestety w stu procentach, ponieważ minutę później gola zdobyli rywale, obejmując tym samym prowadzenie w tym spotkaniu. Rywale nadal naciskali, a nasza drużyna mogła mówić o sporym szczęściu, ponieważ najpierw strzał jednego z zawodników rywala broni bramkarz, a chwilę później piłka ląduje na poprzeczce. W ostatniej akcji drugiej połowy, Płochocin podwyższył wynik spotkania na 1:3.

W trzeciej połowie pierwsze minuty również należały do naszego zespołu, jednak z tą różnicą, że przewagę udało nam się przypieczętować golem. W 32. minucie po dośrodkowaniu Rowińskiego doszło do zamieszania w polu karnym, które wykorzystał Oliwier Szewczyk, strzelając tym samym gola kontaktowego. Po strzeleniu bramki nasza drużyna dalej przeważała jednak strzały naszych zawodników bronił bramkarz. Pod koniec trzeciej połowy strzał rywala zatrzymał się na poprzeczce.

W czwartej, ostatniej połowie inicjatywę w pierwszym minutach przejął Płochocin. Pod naszą bramką groźnie zrobiło się w 49. minucie, jednak dobrą interwencją popisał się Staniaszek. Kilka minut później Adam Szlaga doprowadził do remisu. Minutę później Staniaszek obronił sytuacje sam na sam. W 56. minucie padł gol dla rywala, który ustalił wynik spotkania na 3:4.